Menu
Your Cart

İş Yeri Hekimliği Hizmeti

DEMKO İŞYERİ HEKİMİ NE YAPAR?


İşyeri hekimlerimiz firmalarda “koruyucu hekimlik” kimliklerinin tüm inceliklerini taşıyarak çalışırlar. Hastaya sadece reçete yazmak değil; kişilerin hasta olmamasını sağlayacak önlemler almak, yemekhane kalori cetvellerinin hazırlanmasından, termal koşulların incelenmesine; çalışılan sektörde kullanılan kimyasalların ve diğer maddelerin insan üzerindeki etkilerine, ergonomi koşullarına uygun bir şekilde üretim yapılmasına kadar tüm konuları hassas bir çalışma içerisinde incelerler. İncelemeler neticesinde alınacak önlemleri belirler ve bunlarla ilgili iyileştirmeleri gerçekleştirmek için çalışırlar.

“Hasta mahrumiyeti’ ne” dikkat edilerek tüm iş sağlığı işlemlerinde yazılım kullanılarak; çağımıza ayak uydurmaktayız. Ayrıca çalışanların tüm tahlil sonuçları titizlikle incelenip, sistemimize ekleniyor. İlgili izni bulunan firma yöneticileriniz tarafından özet bilgiye tek tuşla ulaşabiliyorsunuz.

Hekimlerimiz tarafından verilen eğitimlerle tüm çalışanlara sağlığını nasıl korumaları gerektiğini empoze etmekteyiz. Eğitimlerimiz sayesinde firmalarda çalışanların tütün ürünlerinin kullanımını azaltmaya başladık. Dumansız yaşam ile çeşitli hastalıkların önüne geçerek, sağlıklı iş gücüne ulaşmanızı sağlıyoruz.

Unutmayın ki, Sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur.


KİMLER DEMKO’ DA İŞYERİ HEKİMİ OLUR?


Üniversitelerin tıp fakültelerinden mevzun olmuş hekimler, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından açılan sınavda başarılı olarak işyeri hekimliği sertifikası alırlar.

Demko’da işyeri hekimlerinin çoğu konusunda deneyimli uzman hekimlerden oluşur. Hekimlerimiz çalışanlarla empati kurarak, çalışanların sağlıklı kalmaları konusunda danışmanlık yaparlar.

Hekimlerimiz rutin işlemlerini, iş sağlığı direktörümüz tarafından uluslararası standartlarda ve ülkemiz koşullarındaki tüm kanun ve kalite standartlarına uygun olarak yerine getiriyorlar.