Menu
Your Cart

Çevre Çalışan İlişkileri

İyi çevre uygulamaları ile çalışan ilişkilerini geliştirin

Çevresel uygulamalarınızı geliştirmek istiyorsanız, çalışanlarınızın desteğini almanız çok önemlidir - bunlar herhangi bir değişikliği uygulayacak kişilerdir. Ayrıca, işe giderken ve işe giderken karbon emisyonlarını azaltmak gibi bazı iyi çevresel uygulamalar çalışanlarınızın hayatlarını önemli ölçüde etkileyebilir. Dolayısıyla, bu tür temel değişikliklerin başarılı olması için onların anlayışına ve onayına ihtiyacınız olacak. İyi çevre uygulamaları için çalışan desteği nasıl kazanılır?

Çalışanları çevresel tartışmalara dahil etmek önemlidir. Riskleri ve sorunları sizden daha iyi anlayabilirler ve çözümler sunmak için iyi bir konumda olacaklardır. Ayrıca fikirlerine değer verdiğinizi ve çıkarlarını korumak için adımlar attığınızı göreceklerdir. Personel ayrıca çevreye duyarlı bir iş için çalıştıklarını takdir edebilir. Bu, personel devrini azaltabilir ve işe alım maliyetlerini azaltabilir. Hatta yüksek kalibreli personeli çekmenize yardımcı olabilir.

İş değerlerinin bütünlük içinde nasıl oluşturulacağına ve iletileceğine ilişkin kılavuzumuzda personel katılımı ve işiniz için güçlü bir yön yerleştirme hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.