Menu
Your Cart

Hakkımızda

Hayatınızı kolaylaştıran çözümlerle, dijitalleşen dünyaya ayak uydurmanızı sağlarken en önemli değerlerimizden olan ‘GÜVEN’ duygusunu size sunduğumuz çözümlerle ve yaptığımız işlerde ön planda tutuyoruz.

Müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmak için sahadan aldığımız geri bildirimlerden yola çıkarak; ekibimizle iş sağlığı ve güvenliği faaliyetlerini dijital ortama taşıyarak, ulaşmak istediğimiz tüm bilgileri anında ve eksiksiz olarak ekranınıza taşıyoruz.


İşte Biz

Farkımız iş disiplinimiz ve zamanı en iyi şekilde planlamamız. Rakiplerimize göre birçok avantajla siz müşterilerimize hizmet veriyoruz. 2013 yılından bugüne, tüm mevzuat ve hukuki yenilikler dikkate alınarak geliştirilen bir yazılımla kişisel hata riskini en aza indiriyoruz.

Müşteri odaklıyız. Sadece yapılması gerekeni söylemiyor; iyileştirmeler sonuçlanana dek özveriyle çalışmaya devam ediyoruz. Şirketimizin verimliliğini arttırmak için her kararı, kendimizi siz müşterilerimizin yerine koyarak alıyoruz. Empati gücümüzle tüm müşterilerimizin ailesinden biri oluyoruz. Bu Demko’nun işini kolaylaştırmıyor. Aksine daha ince eleyip sık dokuyoruz. Omuzlarımızdaki yükün farkında olarak hizmetlerimizi yerine getiriyoruz.

Ofis destek ekipleriyle sizlere geniş müşteri portföyümüzde, tek ve özel hissini yaşatarak profesyonel bakış açımızla işletmenizde güvenle üretim yapmanızı sağlıyoruz. Geniş müşteri portföyümüze, konusunda teknolojik bir ekiple hitap ediyoruz. Ekip arkadaşlarımıza da aile ortamında, yenilikçi, sürekli gelişime açık çalışma fırsatı sunuyoruz. Uzmanlarımızın büyük bir bölümü NEBOSH ve IOSH sertifikalarına sahip olup; henüz bu eğitimlerine devam eden bir kısım uzman arkadaşımızda yeni dönemde uluslararası projelerimiz de yerlerini almaya başladılar.

YOKSA SİZ HALA REFERANSLARIMIZDA Kİ YERİNİZİ ALMADINIZ MI?